Terasy, lodžie a balkóny

Rekonstrukcí  teras, balkonů a lodžií prodloužíte životnost a vylepšíte prostory, kde trávíte čas.

Provádíme hydroizolace, kompletní opravy podlah, povrchovou úpravu stěn popř. i s jejich zateplením, výplně otvorů, dodávku a montáž zábradlí nebo třeba zasklení a předsazení lodžií.

Hydroizolace teras, balkonů a lodžií jsou jednou z nejnáročnějších výzev pro odborníky a realizační firmy v oblasti hydroizolací. Na terasy, balkony či lodžie jsou kladeny nejen požadavky na zajištění vodotěsnosti nosné konstrukce, ale také požadavky estetické. V současné době je na našem trhu celá řada řešení.

Zábradlí je ozdobný prvek slouží-cí jako ochrana před pádem. Konstrukce zábradlí a druhy výplně zásadním způsobem ovlivňují výsledný dojem rekonstruovaného balkonu, ale celkově i domu. Nejvíce rozšířená zábradlí jsou hliníková, ale používají se i jiné materiály jako např. kámen, beton, kov, dřevo či jejich kombinace.

Díky zasklení lodžií dojde k omezení hluku a prašnosti. Dochází k ochraně před deštěm, sněhem a významné úspoře tepla. Díky těmto výhodám si zasklívání lodžií a balkonů získává stále větší oblibu.