Revitalizace a zateplení

Nezávislá srovnání na realitním trhu dokazují, že kvalitní revitalizace zvyšuje hodnotu bytů o 15–20 %. Navíc přináší až o 40 % nižší náklady na vytápění a další výhody. Dejte zelenou rekonstrukci svého panelového domu. Pro vaše družstvo či sdružení vlastníků zajistíme kompletní zateplení a modernizaci.

Co je na revitalizaci panelových domů nejlepší?

Věděli jste, že:

životnost panelových domů byla plánována na 30–40 let? Po uplynutí této doby se počítalo s jejich přestavbou nebo demolicí. V současné době je takto ohroženo cca 1,5 miliónu bytů, které potřebují opravit.

Jaké služby mohou být součástí revitalizace?

Přesný rozsah a postup revitalizace vám sestavíme na míru. Používáme certifikované zateplovací systémy (Baumit, Terranova, Caparol, Envart a další), které nabízí nadprůměrné tepelně-izolační schopnosti. Střechy izolujeme měkčeným PVC, fólií EPDM nebo modifikovaným asfaltovým pásem.

Provádíme modernizace a zateplování domů

Vedení družstva či společenství vlastníků je náročná a zodpovědná práce. Aby vám revitalizace nepřidělávala starosti navíc, nabízíme kompletní servis – od zpracování projektové dokumentace, energetického auditu a průkazu energetické náročnosti přes vyřízení stavebního povolení až po samotnou revitalizaci a kolaudaci. Navíc vám pomůžeme s vyřízením dotací z programu Zelená úsporám.

Výběr spolehlivého dodavatele je pro úspěšnou revitalizaci důležitější, než si myslíte. Věnujte proto rozhodování dostatek času a vyberte si firmu, která má prokazatelné zkušenosti a reference.

Naše projekty jsou promyšlené do posledního detailu. Na revitalizaci vašeho domu budou pracovat kvalifikovaní odborníci s mnohaletou praxí. Jsme držitelé certifikátů dle norem ČSN EN ISO 9001:2009. Revitalizace zajišťujeme po celé České republice.

Věděli jste, že:

průměrná návratnost investice do revitalizace panelového domu je 15 let? Modernizací navíc elegantně vyřešíte padající omítku, trhliny ve fasádě i zanedbanou údržbu.

Pozvěte nás do tendru

Plánujete revitalizaci panelového domu a chcete vybírat z několika nabídek? Zaujaly vás zkušenosti a reference naší firmy? Pozvěte nás do výběrového řízení. Zdarma vypracujeme návrh řešení včetně cenové kalkulace. Nebo nás můžete rovnou oslovit s konkrétní poptávkou a vybrat si tak kvalitního a spolehlivého dodavatele.